נהר סיארפה
חלק מהפארק הלאומי טראבה- סיארפה. זהו פארק המנגרובים הגדול ביותר במרכז אמריקה. בפארק קיימים מינים שונים כגון תנינים , צבים, ציפורים ועופות ימיים, קופים ועוד.
נהר זה הוא האופציה המהירה והפופולארית ביותר כדי להגיע לאזור הנופש היוקרתי בחופי מפרץ "דרייק".
העיירה סיארפה על גדות הנהר ממוקמת כ 15 ק"מ מפלמאר נורטה, דרך יפה מאוד העוברת בין מטעי דקלים אפריקניות ומטעי בננות.
 
מפרץ דרייק  
האגדה מספרת כי הפיראט הנודע סיר פרנסיס דרייק החביא מטמון באזור זה. אחד האזורים היפים בכל המדינה, בעל חופים משגעים המאכלסים בקרבם מלונות ובתי הארחה יוקרתיים המיועדים לחובבי התיירות האקולוגית.

 

האי קאניו
שמורה לאומית ימית המאפשרת שנירקול וצלילה הנחשבים הטובים ביותר בקוסטה ריקה לאיים הממוקמים בקרבה יחסית לחוף. בשמורה מספר גדול של יצורים ימיים כגון דולפינים, טונות, מנטות, לווייתנים בעונה ועוד.  

                   

פלמר צפון ופלמר דרום 
שני עיירות המופרדות ביניהם על ידי נהר הטראבה. משמשים כצומת תעבורה חשוב היות והם יושבים על כביש האינטר-אמריקאי החוצה את קוסטה ריקה מצפון לדרום ועל כביש החוף הדרומי אשר מוביל לחופי הפאסיפי הדרומי. במקום קיים גם שדה תעופה לאומי עם טיסות יומיות סדירות לבירה סן חוסה. הנוף הנשקף מן העיירות מאוד יפה היות והן נמצאות בין רכס הרים גבוה ונהר הטארבה.
במקום נמצאות האבנים העגולות הענקיות אשר עד היום מסתורין אופף את אופן היווצרותן.
 
נהר הטראבה 
נהר גדול מאוד, זורם לאורך כל השנה, מתחיל עמוק בהרים ומגיע עד חופי הפאסיפי הדרומי. חלקו נמצא בתוך שמורת טראבה-סיארפה. הגשר מעל הנהר מפריד את העיירות פלמר צפון ודרום.
 
שמורות אינדיאניות בורוקה/קורה
נמצאות כ 28 ק"מ מזרחית לפלמר צפון על דרך ציורית המשיקה לנהר טראבה. שמורות אלו הן הוכחה לכך שבקוסטה ריקה ישנה תרבות אינדיאנית מקומית עתיקה מאוד להפתעתם של רבים. האוכלוסייה המקומית מציעה למכירה דברי אומנות שונים.
השמורות זוכות לביקורים בעיקר בחגיגות סוף השנה ותחילת השנה האזרחית.

                 

חופי הפאסיפי הדרומי
אוחוצ'אל, ונטאנס, פינואלס, אוביטה (בתוכו פארק לאומי ימי מארינו באיינה), דומיניקאל. חופים מדהימים, תחומים על ידי צמחייה עבותה והרים המגיעים כמעט עד הים.
הפארק הלאומי ימי מארינו באיינה הוא שמורה המגנה על מספר יצורים ימיים ובמיוחד על הלווייתנים הבאים להתרבות בעונה. דומיניקאל הוא חוף ידוע ברמה עולמית לגולשי הגלים.
 
 
הפארק הלאומי קורקובאדו 
הוכר על ידי הנשיונאל ג'יאוגרפיק "כאחד האזורים בעלי המגוון הביולוגי הרב ביותר בעולם". נוף מהמם של צמחייה טרופית עבותה בשילוב עם חופים. בעל מגוון אדיר של חיות וצמחים חלקם ניתן לראות רק באזור זה של העולם. ניתן לארגן טרקים וסיורים יומיים כדי לגלות שמורה זו.

               

 

 

 

 

עמוד הבית

תיירות - כללי

אתרי תיירות

אתרי תיירות 2

אזורי המדינה

פעילויות

תרמילאים

משפחות

שומרי מצוות

+60

תחבורה

מזג האויר

גלריית תמונות

מילון +סלנג

                   

עליות חדות בערך הקרקעות
הזדמנויות בהשקעות נדל"ן בקוסטה ריקה!

costarica.co.il
 
 
 

 

 

 

אטרקציות בדרום

 

 

 

 

לפירסום באתר זה
צור קשר
costarica.co.il
 

  All rights reserved כל הזכויות שמורות 2005 - 2009 , הצהרת פרטיות

   All photos courtesy of Instituto Costarricense de Turismo, Juan Amighetti, Philip Greenspun