מערכת טלפון קווית טובה

קידומת בינלאומית: 506

קווי טלפון: 2.5 מיליון

טלפונים סלולרים: 2.3 מיליון

תחנות רדיו:  65AM , 51FM , 19 SW

תחנות טלוויזיה: 20

אינטרנט:  1.5 מיליון משתמשים

 

רשות הדואר -   Correos de Costa Rica - www.correos.go.cr

אחראית רישום דומיינים (cr. סיומת)   NIC-Internet Costa Rica - www.nic.cr

חברת התקשורת הלאומית - Radiográfica Costarricense S.A. www.racsa.co.cr

חברת החשמל הלאומית (גם ספקית תקשורת)  I.C.E. - www.ice.go.cr

אגודת העיתונאים -  Colegio de Periodistas de Costa Rica  - www.colper.org

 

ספר טלפון -  SuperPages CR - www.superpagescr.com

טרה - פורטל אינטרנט- Terra CR - http://terra.co.cr

שליחת SMS  חינם - Envíalo - www.envialo.co.cr

 

עיתונים ראשיים:

לה נאסיון - La Nación - www.nacion.com

לה פראנסה ליברה -  La Prensa Libre - www.prensalibre.co.cr

לה רפובליקה - La República - www.larepublica.net

 

עיתונים אחרים:

אל דיאה -    Al Día - www.aldia.co.cr

דיאריו אקסטרה -  Diario Extra - www.diarioextra.com

אקטואלידאד אקונומיקה - מגאזין כלכלי Actualidad Económica - www.actualidad.co.cr

 

עיתונים באנגלית:

טיקו טיימס The Tico Times - www.ticotimes.net

איי אם קוסטה ריקה -  A.M. Costa Rica - www.amcostarica.com

 

טלויזיה:

טלוויזיה בכבלים חברת אמנט -   Amnet - www.amnet.co.cr

טלוויזיה בכבלים חברת קבלטיקה - Cabletica  - www.teletica.com/cable

ערוצים 4,6,11 Repretel - www.repretel.com -

ערוץ 7 טלטיקה - Teletica - www.teletica.com

 

רדיו:

רדיו מונומנטאל - Radio Monumental - www.monumental.co.cr

רדיו דוס - Radio Dos - www.radiodos.com

רדיו אקו - Radio Eco - www.radioeco.com

רדיו פידס - Radio Fides - www.radiofides.co.cr

רדיו 94.7 - Radio 94.7 - www.94-7.com

רדיו 97.9 Radio 97.9 - www.979conexion.com -

רדיו 103.1 - Radio 103.1 - www.103laradiojoven.com

רדיו רוק 107.5 - Radio Rock 107.05 - www.radio1075.com

 

 

 

 

עמוד הבית

תיירות - כללי

אתרי תיירות

אתרי תיירות 2

אזורי המדינה

פעילויות

תרמילאים

משפחות

שומרי מצוות

+60

תחבורה

מזג האויר

גלריית תמונות

מילון +סלנג

                        

עליות חדות בערך הקרקעות
הזדמנויות בהשקעות נדל"ן בקוסטה ריקה!

costarica.co.il
 
 
 

 

 

 

תקשורת

 

 

 

 

 

 

 

לפירסום באתר זה
צור קשר

 

 

 

 

 

costarica.co.il
 

  All rights reserved© כל הזכויות שמורות 2005 - 2010 , הצהרת פרטיות

   All photos courtesy of Instituto Costarricense de Turismo, Juan Amighetti, Philip Greenspun