המוזיאון הלאומיMuseo Nacional de Costa Rica www.museosdecostarica.com/images/mnacionalweb/index.htm

מוזיאון לאומנות קוסטה ריקנית -   Museo de Arte Costarricense www.ilustracionydiseno.com/museoarte/index.html

המוזיאון לאומנות ועיצוב מודרני -  Museo de Arte y Dissent Contemporaneous  www.madc.ac.cr

מוזיאון הזהב הפרה-קולומביני - Museo de Oro Precolombino www.museosdelbancocentral.org/oro/index.htm

מוזיאון הירקן - Museo del Jade - www.cr/arte/jade/musejade.htm

ארכיאולוגיה של קוסטה ריקה -  Arqueologia de Costa Rica- www.arqueocostarica.org

מוזיאון ההיסטוריה והמורשת חואן סנטמאריה

Museo Histórico Cultural Juan Santamaria www.museojuansantamaria.go.cr

מרכז תרבות והיסטוריה ע"ש חוסה פיגרס פרר-

Centro Cultural e Histórico José Figueres Ferrer www.centrojosefigueres.org

ארגון הילידים האזורי דיקס - Asociación Regional Aborígen del Dikes www.aradikes.org

המרכז לפיתוח הילידים - Centro para el Desarollo Indígena- www.cedincr.org

 

מרכז הקולנוע הקוסטה ריקאי -  

Centro Costarricense de Producción Cinematográfica www.centrodecine.go.cr./index.shtml

להקת מחול בשטח פתוח - Danza Espacio Abierto  www.grafikacr.com/espacioabierto

ארגון הפלמנקו הקוסטה ריקאי - Asociación Flamencos de Costa Rica  www.flamencos.com

תיאטרון חיראטאבלאס - Teatro Giratablas - www.teatrogiratablas.com

אדיטוס להקת ג'ז - לטיני - Editus - www.edituscr.com

מאוריסיו פנאגוס - מוזיקת פולקלור Mauricio Penagos  - www.ticodecorazon.com

לואיס אנחל קסטרו - זמר -  Luis Angel Castro - www.luisangelcastro.com

מנואל אוברגון - פסנתרן -  Manuel Obregón - www.manuelobregon.com

בלוז לטינו -  Blues Latino - www.blueslatino.com

מקהלת לאוס דאי - Coro Laus Dei - www.lausdeocr.com

סנטידו אורבאנו - מוזיקה אלקטרונית - Sentido Urbano- http://sentidourbano.com

אוסטארי - להקת טריפ הופ - Uztari - www.uztari.com

גרופו גנדי - להקת רוק -  Grupo Gandhi - http://grupogandhi.com

 

גלריה נאמו לאומנות אינדיאנית -  Galería Namu - http://galerianamu.com

גלריה דה ז'ייר לאומנים מקומיים - Galería De Jair - www.dejairfinearts.com

ציירים - Pintores - www.cr/arte/pintor.html

דיירדרי הייד - ציירת - Deirdre Hyde - www.deirdre-hyde.com

איסידורו קון וונג - צייר/פסל - Isidoro Con Wong - www.isidroconwong.com

ארקדיו אסקיבל - קריקטורות - Arcadio Esquivel - www.cartoonarcadio.com

מאריסל חימנז- פיסול - Marisel Jiménez  - www.mariseljimenez.com

פסלים - Escultores - www.cr/arte/escultor.html

מגאזין אומנות קוסטה ריקאית - Art Studio Magazine C.R. www.artstudiomagazine.com

פורטל צילום -Foto CR - www.fotocr.com

 

בידור:

פורטל בידור - Entretenimiento  www.entretenimiento.co.cr/entretenimiento/default.asp

רד קולטורה - פורטל אומנויות - Red Cultura - http://redcultura.com

מדור קולנוע עיתון לה נאסיון -    Cinemanía - www.cinemania.co.cr

בית קולנוע סינמרק 8 - Cinemark 8 Multiplaza - www.cinemarkca.com

פורטל האוס/טראנס/טכנו - http://audiodrop.net

מועדון ורטיגו - האוס/אלקטרוני/היפ הופ - Club Vertigo - http://vertigocr.com

 

 

 

 

עמוד הבית

תיירות - כללי

אתרי תיירות

אתרי תיירות 2

אזורי המדינה

פעילויות

תרמילאים

משפחות

שומרי מצוות

+60

תחבורה

מזג האויר

גלריית תמונות

מילון +סלנג

עליות חדות בערך הקרקעות
הזדמנויות בהשקעות נדל"ן בקוסטה ריקה!

     

costarica.co.il
 
 
 

 

 

 

תרבות

 

 

 

 

 

 

 

לפירסום באתר זה
צור קשר

 

 

 

 

 

 

 

 

costarica.co.il
 

  All rights reserved© כל הזכויות שמורות 2005 - 2009 , הצהרת פרטיות

   All photos courtesy of Instituto Costarricense de Turismo, Juan Amighetti, Philip Greenspun